Kapsové filtry

DriPak 25
Kapsové filtry s médiem ze syntetických vláken jsou nejvýhodnějším předfiltrem ve všech oblastech vzduchotechniky vzhledem ke svým výkonům a nízké ceně. Filtry mají kovový nebo plastový rám. Vyrábí se ve standardních velikostech s různým počtem a hloubkou kapes ve třídě filtrace G4.

DriPak 2000
Kapsové filtry s médiem ze syntetických vláken mají dobrou frakční odlučivost a dlouhou životnost. Filtry mají kovový nebo plastový rám. Jsou vhodné jako jemné filtry ve vícestupňových filtračních systémech. Vyrábí se ve standardních velikostech s různým počtem a hloubkou kapes ve třídách filtrace F5 až F8/9..

DriPak / DriPak GF
Kapsové filtry s médiem ze skleněných vláken mají dobrou frakční odlučivost a dlouhou životnost. Filtry mají kovový nebo plastový rám. Jsou vhodné jako jemné filtry ve vícestupňových filtračních systémech. Vyrábí se ve standardních velikostech s různým počtem a hloubkou kapes ve třídě filtrace F5 až F8/9.

DriPak Composite
Kapsové filtry s kombinovaným médiem ze syntetických (G4) a skleněných nebo syntetických vláken (F5 až F8/9) jsou vhodné tam, kde je nedostatek místa, ale potřeba vyššího stupně filtrace. Vyrábí se ve standardních velikostech s jednotnou hloubkou kapes 635 mm ve třídě filtrace F5 až F8/9.

DriPak 2000 HS
Vysoce kvalitní kapsový filtr s médiem ze syntetických vláken. Robustní rám i kapsy předurčují tento filtr pro použití v těžkých provozních podmínkách, například v automobilovém průmyslu. Vyrábí se ve třídách filtrace F6 až F8/9.

DriPak 2000 Intersept®
Filtr s médiem ze syntetických vláken, impregnovaným biostatickou látkou Intersept®, bránící růstu a množení bakterií, hub a virů na filtračním médiu. Jsou vhodné zejména pro filtraci vzduchu prostor s velkou koncentrací osob.

Komentáře nejsou povoleny.