Předem kalibrované senzory – Single-Use

SciLog® SciTemp® Senzor

Senzor SciTemp je předem zkalibrované jednorázové teplotní čidlo, vyznačující se jednoduchým použitím. Je dodáváno jako prvek „připoj a měř“, snadno integrovatelný do konkrétního výrobního procesu. Senzory jsou z důvodu sledovatelnosti označena QR kódy, jsou konstruována jako přístroje technicky vyhovující pro použití v lékařství, sledovatelné podle NIST. Rozsah měřitelných teplot je v rozmezí 4 °C až 70 °C s přesností +/- 0,5 °C. Jsou k dispozici v pěti velikostech (Luer, 3 / 8 ¨ barb, 1 / 2 ¨ barb, 3 / 4 ¨ Tri-Clover and 1¨ Tri-Clover Ladish) pro průtoky od 1 l/min do 60 l/min. Čidla jsou použitelná s mnoha typy dezinfekčních prostředků, včetně NaCl, NaOH, formaldehydu, autoklávu a gama záření. Tato čidla se uplatňují v mnoha různých biofarmaceutických výrobních procesech. Senzory mohou být integrovány také do samostatného SciTemp monitoru s až dvěma vstupy pro snímání teploty.

 

SciLog® SciPres® Senzor

Senzor SciPres je předem zkalibrované jednorázové čidlo tlaku, vyznačující se jednoduchým použitím. Je dodáváno jako prvek „připoj a měř“, snadno integrovatelný do konkrétního výrobního procesu. Čidla jsou z důvodu sledovatelnosti označena QR kódy, jsou konstruována jako přístroje technicky vyhovující pro použití v lékařství, sledovatelné podle NIST. Rozsah měření je do hodnot 4,1 baru s přesností měření +/- 0,02 při maximální měřitelné hodnotě. Jsou k dispozici v pěti velikostech (Luer, 3 / 8 ¨ barb, 1 / 2 ¨ barb, 3 / 4 ¨ Tri-Clover and 1¨ Tri-Clover Ladish) pro průtoky od 1 l/min do 60 l/min. Čidla jsou použitelná s mnoha typy dezinfekčních prostředků, včetně NaCl, NaOH, formaldehydu, autoklávu a gama záření. Senzory mohou být integrovány také do SciPres monitoru, určenému k samostatnému monitorování s až třemi vstupy snímání tlaku.

 

SciLog® SciPres® Senzor

Senzory SciCon jsou předem zkalibrované jednorázová čidla teploty a vodivosti, vyznačující se jednoduchým použitím. Jsou dodávány jako prvek „připoj a měř“, snadno integrovatelné do konkrétního výrobního procesu. Senzory jsou z důvodu sledovatelnosti označena QR kódy, jsou konstruována jako přístroje technicky vyhovující pro použití v lékařství, sledovatelné podle NIST. Rozsah měření vodivosti je 1 uS/cm až 200 mS/cm, s přesností měření +/- 2,5 mS v celém rozsahu měřitelnosti. Jsou k dispozici v pěti velikostech (Luer, 3 / 8 ¨ barb, 1 / 2 ¨ barb, 3 / 4 ¨ Tri-Clover and 1¨ Tri-Clover Ladish) pro průtoky od 1 l/min do 60 l/min. Senzory jsou použitelné s mnoha typy dezinfekčních prostředků, včetně NaCl, NaOH, formaldehydu, autoklávu a gama záření. Tyto senzory se uplatňují v mnoha různých biofarmaceutických výrobních procesech. Senzory mohou být integrovány také do samostatného SciCon monitoru s funkcí automatické dokumentace pomocí softwarového balíčku SciDoc.