HEPA, ULPA filtry

Dihedral
Filtrační kazety Dihedral PB a VB jsou určeny k přímému zabudování do potrubí. Umožňují sestavit filtrační stupeň z většího počtu kazet podle potřebného množství vzduchu. Podle použitého filtračního média vyhovují třídě filtrace F9 a H12.

AstroPak
Nejčastěji používaný vysoce účinný filtr ve třídě filtrace H13 s hloubkou rámu 56, 78, 149 a 292 mm. Několik typů těsnění na rámu z MDF, médium ze skleněných mikrovláken s termoplastickou separací. Možnost vkládání média s různou hloubkou skladů do rámu stejné hloubky.

AstroCel TM
Vysoce účinný filtr v hermeticky utěsněném krytu s kruhovým hrdlem pro připojení rozvodu vzduchu spiropotrubím. Pro použití v čistých prostorách. Skříň bez těsnění nebo se suchým těsněním na hliníkovém rámu. Odpovídají třídě filtrace H14 až U16 dle ČSN EN1822.

AstroCel I
Klasické filtry třídy filtrace H12 nebo H13 s překližkovým, kovovým nebo MDF rámem pro použití ve zdravotnictví, laboratořích apod. Dostupná je i varianta se zvýšeným průtokem AstroCel HC a varianta pro vysoké teploty (do 500 °C) AstroCel HTD.

AstroCel II Dry Seal, Fluid Seal
Nejkvalitnější filtry pro použití v čistých prostorách. Filtry se suchým nebo gelovým těsněním na hliníkovém rámu spolu s kvalitními médii ze skleněných mikrovláken s termoplastickou separací a krycími mřížkami. Odpovídají třídě filtrace H14 až U17 dle ČSN EN1822.

AstroCel III 3400 MDF, 4000, NG
Filtry pro velké objemy vzduchu. Vyrábí se v trojím provedení. Typ 3400 má rám z materiálu MDF, typ 4000 z pozinkované oceli. Typ NG je určen pro použití v nukleárních zařízeních (provozní teplota až 220 °C). Všechny typy odpovídají třídě filtrace H12.

Komentáře nejsou povoleny.