Panelové filtry

MetaNet
Regenerovatelné kovové filtry jsou vhodné pro použití v topných, klimatizačních a ventilačních systémech a především pro odlučování aerosolu tuků a kuchyňských výparů v digestořích. Rám i médium je z pozinkované oceli, hliníku nebo nerezové oceli. Třída filtrace G2 až G3.

HV 2000
Regenerovatelné kovové filtry z pozinkované nebo nerezové oceli vhodné do topných a ventilačních systémů nebo jako předfiltr elektrostatických odlučovacích filtrů kouře a olejových par. Vyrábí se v několika standardních rozměrech ve třídě filtrace G3.

AmerGlass Standard a 5700
Filtrační médium ze skleněných vláken vsazené do lepenkového rámu je vhodné pro zachytávání větších nečistot ze vzduchu, jako je peří, pyl apod. Tyto levné filtrační kazety jsou vhodné jako předfiltry ve třídě filtrace G2 a G3.

AmerGlass Paintstop
Filtrační médium ze skleněných vláken vsazené do lepenkového rámu je vhodné pro zachytávání aerosolů a prachu z barev ve stříkacích kabinách. Vyrábí se v několika standardních rozměrech ve třídě filtrace G2 a G3.

ChevroNet a NetPly
Kazety malé hmotnosti, vhodné jako předfiltry v topných, ventilačních a klimatizačních zařízeních. Využívají jako filtračního média syntetické materiály AmerTex. Médium je vsazeno do rámu z pozinkované oceli, nerezové oceli nebo hliníku. Třída filtrace G2 až F5.

AmAir / AmAir 300 Intersept®
Skládaný papírový filtrační materiál disponuje velkou filtrační plochou a nabízí vysokou jímavost prachu. Tyto filtrační kazety s lepenkovým rámem jsou používány jako předfiltry. Typ AmAir HT má kovový rám a je určen pro vysoké teploty až 260 °C. Třída filtrace G4 a F5.

Komentáře nejsou povoleny.